İstanbul kahve mekanları

En İyi İstanbul Kahve Mekânları

Kahveye olan sevgi ve ilgi arttıkça İstanbul kahve mekanları çeşitlenmiş, kahve severlerin vakit geçirebileceği noktalar çoğalmıştır. Kafa karışıklığı yaşamadan ve İstanbul sınırlarından çıkarmadan sizleri, kahve duayeni olan de la Pau ile tanıştırmak isteriz.

Leziz kahveleri ve estetik duruşu ile de la Pau, ayrılmak istemeyeceğiniz bir mekan olarak sizi karşılamaktadır. Dilediğiniz kahve çeşidine ulaşabildiğiniz, kahvenin en lezzetli halini yudumlama fırsatına eriştiğiniz bu mekan ile ‘huzuru’ tadacaksınız.

Ataşehir kahve dünyasının kapıları tüm İstanbul halkına ve Türkiye’nin her köşesine açıktır. Dilerseniz alanında uzman baristaların ellerinden hazırlanmış kahvenin tadına varabilirsiniz.

İstanbul Kahve Mekânları Arasında En İyisi

Günden güne artan İstanbul kahve mekânları kahve kültürünün önemli bir parçasıdır. Ancak her mekânın en iyi kahveyi sunması mümkün değildir. Öncelikle kahvenin hammaddesinden kullanım aşamalarına kadar mekânların önemli bilgilere sahip olması gereklidir. Diğer yandan kahveye ulaşmak zor bir etmen değildir, önemli olan kaliteli ve ideal kahve aromasını yakalamaktır.

de la Pau tam da bu noktada hayatınızda unutamayacağınız bir kahve deneyimi yaşamanızı sağlar. Tek bir deneyimden sonra kahve denildiğinde Ataşehir’e gitmeniz için ideal bir sebebiniz olacaktır. Ayrıca vazgeçemeyeceğiniz bu lezzeti toptan kahve satışlarıyla dilediğiniz yere de taşıyabilirsiniz.

İstanbul toptan kahve hizmetini de ayrıca sunan de la Pau, egzotik kahve zenginliği ile müşterilerinin karşısına çıkar. Türk kahvesinden espressoya kadar geniş bir ürün yelpazesi olan de la Pau, lezzetli kahvelerinizi yudumlarken keyifle zaman geçirebileceğiniz bir mekandır. İstanbul’un içinde olmasına karşın kalabalığından sıyrılmış, huzur sunan bir ortamdır.

En Kaliteli İstanbul Kahve Mekânındaki Kahveler

istanbul kahve yerleri
En İyi İstanbul Kahve Mekânları 3

En iyi İstanbul kahve mekânları arasında yer alan de la Pau, kahve piyasasının öncülerindedir.  Bu iddialı ifadenin altında ise de la Pau’nun tüm kahvelerinin kendi imalatları olması yer alır. İmalat, hiçbir endişe yaşamadan ya da risk almadan de la Pau’nun uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede satın aldığınız her kahvede değişmeyen ve bir daha tatmak isteyeceğiniz bir kahve aromasını yudumlarsınız.

Kahvelerin tılsımını yakından incelemeniz için dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz kahveleri çeşitlerini sıralayalım;

 • Sıcak Kahveler
 • Soğuk Kahveler
 • Single Origin Coffee

Üç başlık altında sunulan bu kahveler her damak zevkine hitap edecek şekilde çeşitlenmiştir. Soğuk havalarda içinizi ısıtıp, sizi huzurla dolduracak olan sıcak kahveler latte, mocha gibi türlerle karşınıza çıkar. Sıcak günlerin vazgeçilmezi olan soğuk kahveler de de la Pau, menüsünü zenginleştiren ürünler arasında yer alır. Single Origin Coffee adı altında toplanan kahveler ise çekirdekleri dünyanın farklı bölgelerinde yetişmiş egzotik lezzetleri sunar. Meksika’dan Kolombiya’da kadar uzanan çeşitli lezzetler de la Pau ile size ikram edilir.

Toptan kahve satış seçeneği de bulunan de la Pau, kahve ihtiyacını uzun vadede gidermek isteyen kişi ve mekanlar için de ideal markadır. Her bir kahve çeşidinin üzerindeki farklı şekil tılsımlar ise kahvenizin yapısına özgü anlamlar barındırır. Badem, çikolata ve karamel gibi aroma arttırıcı karışımlar da yine kahve çeşitlerinin içerisinde yer alır. Bu çeşitliliği menülerde ya da toptan kahve aldığınız paketlerin üzerinde bulabilirsiniz.  

Neden De La Pau En İyi Kahve Mekânı?

İstanbul kahve mekânları içerisindeki onlarca mekân için neden de la Pau? Bu soru de la Pau’nun kuruluşundan günümüze ulaşan vizyon ve kalite standartları üzerinden cevap bulur;

 • Öncelikle kahve dünyasına bir sermaye yaklaşımından uzak işin uzmanı olan bir bakış açısıyla dâhil oldu.
 • Kahvenin sadece bir lezzet etkisi olmadığını aynı zamanda tüketiciler üzerinde enerji döngüsü sağlayan bir yapısı olduğunu gösterir.
 • Bu nedenle de her bir kahvenin özel anlamlar barındıran tılsımları mevcuttur.
 • Kahve adına dünyanın birçok alanına uzanan kahve çekirdekleriyle tüm kahve çeşitleri marka bünyesinde tesis üretimidir.
 • Kaliteli ürün içerikleriyle kahve pazarına hâkimdir.
 • Bir marka olarak kahvede prensip edinilen görüş, ‘nitelik’ ve ‘kalite’ üzerine kuruludur.
 • Ataşehir kahve mekânında alanında uzman baristalar müşterilerin en kısa sürede, en iyi kahveye ulaşmasını sağlar.
 • Ayrıca kahvede yakalayacağınız tılsımı, yapacağınız toptan kahve alışverişiyle dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz.
 • Paket kahve siparişlerinize ise de la Pau kahve dükkânının yanında dijital platformlardan da ulaşmanız mümkündür.
 • Seri üretimler yapan de la Pau her siparişinizin ilk günde tazelikte kalmasını sağlar. Böylelikle kaliteli ürün, eşsiz lezzet ve tılsımlı etkisini korunmaya devam eder.

İlk yudumla hissedeceğiniz eşsiz lezzet aromasının, tattığınız kahvelerden çok daha farklı olduğunu anlayacaksınız. de la Pau Ataşehir’den açılan kahvenin kapısı sizinle her an her yerde!

En İyi Filtre Kahve Adresi: de la Pau
Filtre Kahve Faydaları; Sağlıklı Kahve

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat Sepetim
Kapat Favoriler
Close Recently Viewed
Kapat
Kapat
Kategoriler