kahve dergisi

Kurucu Ortağımız Serap AKÇAY, de la Pau’yu Kahve Dergisi’ne Anlattı

Serap AKÇAY, de la Pau’yu Kahve Dergisi’ne anlattı. Yaptığı röportajda kahvenin önemini” Bazen kahve bir içecekten daha fazlasıdır. Aynı zamanda tarihi, kültürü ve insanları bir araya getiren önemli bir araç.” diyerek vurgulayan Serap AKÇAY, sözlerine” de la Pau ile kahve içmek, sadece bir fincan kahvenin tadını çıkarmak değil, aynı zamanda kahvenin yolculuğunu keşfetmek yeni kültürlerle tanışmak ve yaşamın tılsımını hissetmektir.” diyerek devam etti.

Aynı zamanda kahvenin aslında lezzetli bir tat sunmaktan çok daha fazlası olduğunu söyledi. Bunun ile birlikte kahvenin enerjisi ve tılsımını içeren mistik yönlerinden ve kahvenin farklı dünyalara yolculuk vadettiğinden bahsetti.

image 1
Kurucu Ortağımız Serap AKÇAY, de la Pau'yu Kahve Dergisi'ne Anlattı 4

Kahve Dergisi, de la Pau Kahvesinin Kalitesi Hakkında

Kahvelerinin kalitesinden şüphe etmeyen Serap AKÇAY, bunun nedenini “Kahve sanatını ve bilgisini kalbinde taşıyan, kendi üretim tesisine sahip olan özgün bir markayız. Özenle seçtiğimiz kahve çekirdeklerini tesislerimizde en yüksek standartlarda işliyoruz.” diyerek açıkladı.

image
Kurucu Ortağımız Serap AKÇAY, de la Pau'yu Kahve Dergisi'ne Anlattı 5

de la Pau Coffee’yi ayıran en önemli özelliklerinden birinin de kendi kahve üretim tesisinin bulunması olduğunu vurgularken aynı zamanda bunun gururunu yaşadıklarını belirtti.

Dünyanın farklı bölgelerinden çok çeşitli kahvelerinin bulunduğundan da bahseden Serap AKÇAY, Küba Cerrano Lavado, Etiyopya Sidamo, Endonezya Sumatra, Kolombiya Supremo gibi kahveleri örnek gösterdi.

COFFEX İstanbul 2023 Fuarındaydık
de la Pau Kahve Milliyet Gazetesinde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat Sepetim
Kapat Favoriler
Close Recently Viewed
Kapat
Kapat
Kategoriler