DE LA PAU
HAKKIMIZDA

‘Kahveden Çok Daha Ötesi’

Çatısı altında bulunduğumuz şirket 2018 yılında kurulduğunda kahve çekirdeklerimiz yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. 2023 senesinde fiziki olarak kurulan de la Pau kahve markamız ile kahvenin damağımızda dolaşan nefis bir tattan daha fazlası olduğu ve bir yolculuğu olduğu inancı ile yola çıktık.

Ekibimizin sektördeki 15 yıllık sağlam deneyimi sayesinde attığımız her adım ‘nitelikli’ ve ‘kaliteli’ oldu. Kendi tesisimizde ürettiğimiz kahvelerimiz ile tüm Türkiye’de bilinen bir marka olma yolunda ilerlerken hem dijital alandaki çalışmalarımızla hem de müşterilerimize götürdüğümüz hizmetler ile bilgi ve donanımımızı tüketiciler ile buluşturuyoruz.

Kahveye ve pazara olan hakimiyetimizle sektörde bilinçli adımlarla ilerliyor, kahvelerimizi anlamlarıyla nihai tüketicilere sunuyoruz. Dünyanın farklı noktalarında yetişen nitelikli çekirdeklerle ürettiğimiz kahvelerimizin yanı sıra Kavrumu ve öğütümü özenle yapılmış Türk kahvesi ile de geleneksel lezzetleri hizmetlerimizle ikram ediyoruz.

de la Pau adıyla sektöre bir kahve yolculuğu sunuyor, adımlarımızı kalıcı olmak için atıyoruz.

‘İlhamınızı de la Pau’dan Alın’

20 farklı kahve çeşidimiz herkesin kendi öyküsüne bir temas yaşaması için var. Her biri farklı bir ‘tılsım’ taşıyan kahve çeşitlerimiz başkalaşan kahve zevklerine hitap ederek lezzetli bir ‘kahve deneyimi’ ortaya çıkarıyor.

Logosuna yolculuğu ifade eden ‘Hayat Ağacı’ yerleştirdiğimiz ve Runeler ile öyküleştirdiğimiz kahvelerimizin her birini özel bir anlam, bir tılsım, bir güç sembolü ile eşleştirdik.

Aşk, zenginlik, güven, sadakat, sanat, gelecek… Birçok anlamlı ‘tılsım’ önce adımızı aldığımız huzur ile buluşuyor, ardından da ‘güç’ sembolüyle bir araya geliyor. Büyük bir yolculuğu ifade eden ‘Hayat ağacı’ mührümüzü süsleyen, İskandinav Futhark Alfabesi ile her kahvemizi bir ‘tılsım’ ile güçlendiriyoruz.

Kahvenin bir içecekten, bir yolculuğa dönüşerek öykünüze eşlik etmesini diliyoruz..

DE LA PAU

Marka Öyküsü

‘’de la Pau ile anlamlı bir kahve deneyimi yaşayın’’

Nitelikli bir kahve, eşsiz bir lezzet, öyküsel bir deneyim. Kahvenin bir içecekten daha fazlası olduğuna inandığımız noktada çıktığımız yolda damaklara sunmak istediklerimiz bunlardı.

Öyküsü, deneyimi ve yetkinlikleri ile kahveye uzun yıllar gönül vermiş bir ekibin emeği ile tatlanan çeşitli kahvelerimizi de la Pau ismiyle kahve severlere tanıttık.

Kahvelerimizi sunarken ‘hayat ağacı’ ile sizi lezzetli bir yolculuğa davet ediyor; her kahvemize özel bir ‘tılsım’ ile kahve deneyiminize anlam katıyoruz. Bir içeceğin ötesinde kahvelerimizi öykünüzün eşlikçisi yapmak istiyoruz.

‘Hayat’ın bir parçası olan ve nitelik ile beslenen kahvelerimizin taşıdığı ‘’öyküsel lezzetin’’ herkese ulaşmasını hedefledik. Gram, kilo veya toptan satış imkanlarımız ile bu hedef doğrultusunda hareket ettik. Kahveyi, kahve sevdalılarını anlamak için yaptığımız uzun araştırmaları deneyim edindik.

‘Bilgi, Nitelik, Donanım.’

Dünyanın dört bir yanından, verimli topraklarda yetişen kahve meyvelerinin kusursuz tadını kahvelerimize taşıyarak ‘de la Pau’ gücünün nasıl olduğunu kalitemizle sergiledik.

En iyi çekirdekleri, en yetkin uzmanlarımızın, en doğru teknikler ile ürün haline getirdiği, kahve severlere sunduğumuz de la Pau kahve ile değişen tüketici alışkanlıklarına uyum sağlayıp kalıcı olmak için çalışıyoruz.

Kendi kahvesini üreten bir kahve markası olarak ‘niteliğimiz’ ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Sahip olduğumuz 20’den fazla çeşit kahve ile müşterilerimize sadece lezzetli kahveler sunmuyor, her kahvemizle farklı bir ilhamı armağan ediyoruz.

‘Kahvenin Tılsımı; de la Pau’

Huzur ve barış anlamına gelen de la Pau ismimiz bizim bu sektörde yolculuğumuza ışık oluyor. Güvenilir bir marka algısı ile tüketicilerin huzur duyarak kahve deneyimini yaşamalarını sağlamaya çalışıyoruz.

‘Hayatın’ Tadı de la Pau’da!’

Birçok ülkenin lezzetlerini farklı seçeneklerle sergiliyoruz. Gram, kilo ya da toptan satış ile alıma sunduğumuz kahvelerimizin Türkiye’nin her yerinde olması için çalışmaya devam ediyoruz.

Eşsiz bir deneyim, keyifli bir lezzet, derin bir güven, ilham ve huzur… de la Pau’daki her şey.

DE LA PAU

misyon ve vizyon

Misyon

Biz kahveyi sevmenin ötesinde ‘’yaşıyoruz’’. Bu yolculuğa başlarken de bu sevgimizi kahve alanındaki profesyonelliğimiz ile buluşturduk. 2018 yılında kurulan şirketimizin deneyimi ile 2023’te faaliyetine başlayan de la Pau markamızın sektöründe sürdürülebilir bir değer yaratması için var gücümüzle çalışıyoruz.

15 yıllık tecrübemiz ve 20’den fazla çeşit kahvemiz ile ‘’nitelikli bir kahve markası’’ olmak için sektöre dahil olduk.

Dünyanın dört bir yanındaki egzotik toprakların değerini bildik, lezzetinden, niteliğinden sual olunmayacak çekirdekleri bulduk ve kahve severler ile buluşturduk.

Başarılı bir kahve markası olmak için çıktığımız yolda müşterilerimizin güvenini yanımıza alarak ilerlemek için çok çalışıyoruz.

Kahvelerimiz ile öyküsel bir deneyim sunarak, lezzetten fazlasını kazandırdık. İlhamı ortaya çıkardık.

Her yudumda ‘ilham’ bulmanız için biz de la Pau olarak varız.

Vizyon

Türkiye’de ‘İyi bir kahve markası’ denildiğinde akla de la Pau gelmesini istiyoruz.

Bilgiye verdiğimiz değeri donanımlarımız ile güçlendiriyor hem dijital dünyada hem toptan hizmetler tarafında hem de bardağında kahve seven herkes için kalite odaklı bir hizmet anlayışı taşıyoruz.

Vazgeçilmez bir kahve markası haline gelerek yurtdışına uzanmak, kahvelerimizi renklendirdiğimiz tatların doğduğu topraklarda da rol almayı arzuluyoruz.

Kahveye verdiğimiz özeni ‘nitelik’ ve ‘kalite’ ile duyurmayı amaçlıyoruz.

Biz de la Pau olarak kahve tılsımının her yerde keşfedilmesini istiyoruz.

de la Pau Cafe Hakkımızda

De la Pau Cafe olarak hakkımızda daha fazla bilgi veya kahvelerimizin tadına bakmak isterseniz;

Adres: de la Pau Coffee Co . Küçükbakkalköy Mahallesi Fırın Cad. No:13 / Ataşehir İstanbul

Telefon: 0850 308 5633

Yol Tarifi: https://goo.gl/maps/kZWw2qYyWXJJ2eMQ6

Çalışma Saatleri: Pazartesi/Cumartesi 09:00 – 00:00

Pazar 10:00-22:00

de la pau hakkımızda
Kapat Sepetim
Kapat Favoriler
Close Recently Viewed
Kapat
Kapat
Kategoriler